U Káňů Radvanice A

 

Datum

Domácí

Hosté

Výsledek

Body

zápis

článek

26.9.

(út)

U Káňů Radvanice

Rytíři Ostrava

9:10p

Slípek 3/4, Chudoba 2/4,

Chudobová 1/1, Ščerba 1/4,

Ostrák 0/3

zápis

článek

2.10.

(po)

Mukade double Ostrava

U Káňů Radvanice

9:10p

Chudoba 3/4, Ščerba 3/4,

Slípek 2/4, Chudobová 0/4

zápis

článek

10.10.

(út)

U Káňů Radvanice

Ural Ostrava

13:5

Slípek 4/4, Chudoba 3/4,

Sedláček 2/4, Ščerba 2/4

zápis

článek

17.10.

(út)

Animals Ostrava

U Káňů Radvanice

8:10

Brunner 3/4, Slípek 3/4,

Chudoba 2/4,Ščerba 1/4

zápis

článek

24.10.

(út)

U Káňů Radvanice

KLD Ostrava

 

 

 

zápis

článek

30.10.

(po)

Gól B Velká Polom

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

7.11.

(út)

U Káňů Radvanice

Tornáto Třebovice

 

 

 

zápis

článek

14.11.

(út)

U Káňů Radvanice

Benjamin Ostrava

 

 

 

zápis

článek

20.11.

(po)

Max Poruba

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

28.11.

(út)

U Káňů Radvanice

Pat.rick Poruba

 

 

 

zápis

článek

4.12.

(po)

Partay Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

12.12.

(út)

U Káňů Radvanice

Lev Olympia Poruba

 

 

zápis

článek

18.12.

(po)

Ural B Mimoni Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

9.1.

(út)

U Káňů Radvanice

Danger Ostrava

 

 

 

zápis

článek

17.1.

(st)

Rio B Senators Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

22.1.

(po)

Rytíři Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

30.1.

(út)

U Káňů Radvanice

Mukade double Ostrava

 

 

 

zápis

článek

6.2.

(út)

Ural Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

13.2.

(út)

U Káňů Radvanice

Animals Ostrava

 

 

 

zápis

článek

19.2.

(po)

KLD Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

27.2.

(út)

U Káňů Radvanice

Gól B Velká Polom

 

 

 

zápis

článek

5.3.

(po)

Tornáto Třebovice

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

13.3.

(út)

Benjamin Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

20.3.

(út)

U Káňů Radvanice

Max Poruba

 

 

 

zápis

článek

28.3.

(st)

Pat.rick Poruba

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

10.4.

(út)

U Káňů Radvanice

Partay Ostrava

 

 

 

zápis

článek

16.4.

(po)

Lev Olympia Poruba

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

24.4.

(út)

U Káňů Radvanice

Ural B Mimoni Ostrava

 

 

zápis

článek

1.5.

(út)

Danger Ostrava

U Káňů Radvanice

 

 

 

zápis

článek

8.5.

(út)

U Káňů Radvanice

Rio B Senators Ostrava

 

 

zápis

článek