Tabulka

Aktualizováno 3.5.2017

 

pořadí Jméno a příjmení Klub Celkem 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Petr Slípek U Káňů Radvanice 165 30 35 20 15 30     35  
2 Tomáš Brunner U Káňů Radvanice 155 35 30 5 25 25 15 15 5  
3 Jiří Kulhánek Dream team Ostrava 150 40 20 40 10 10 5 25    
4 Martin Kubečka   125     30 25 35 5 20 10  
5 Jiří Kurděják Káňata Radvanice 125 25   10 5 15 10 30 30  
6 Richard Chudoba Rio Semena Ostrava 115   25 10   20 30 15 15  
7 Jan Křižák Isora Koblov 105     20   15 10 35 25  
8 Robert Rohoň Citadela dragons Ostrava 95 5   35 30   25      
9 Kamil Harviš Tazman jr. Doctors Ostrava 75       35   40      
10 Roman Veselý Sportovka Bohumín 50       15   35      
11 Renáta Chudobová   50     10   10 15 10 5  
12 Jana Cichá U Káňů Radvanice 50 10 5 5 15 5     10  
13 Petr Ohainka Káňata Radvanice 50   5   20   5   20  
14 Jiří Bravanský Bingo Bohumín 45 45                
15 Zdeněk Přeček Devils Ostrava 45       45          
16 Štefan Čujdík Brooklyn Havířov 40       40          
17 Jan Ploštica Citadela dragons Ostrava 35 20     15          
18 Lukáš Ščerba U Káňů Radvanice 30 15 15              
19 Filip Mitas Dream team Ostrava 25 25                
20 Jakub Nedopil U Káňů Radvanice 25 10   10 5          
21 Marek Sobotka Tazman jr. Doctors Ostrava 25     25            
22 Martina Babčová   25 5     10   10      
23 Tomáš Šmíd Citadela dragons Ostrava 25 5         20      
24 Miroslav Sikora   20 20                
25 Petr Bocko Slezští rytíři B Karviná 20       20          
26 Jiří Zatloukal   20           20      
27 Denisa Křístková Nezažiješ neuvěříš Ostrava 15     15            
28 František Sedláček U Káňů Radvanice 15 10     5          
29 Jan Ostrák U Káňů Radvanice 15   15              
30 Jarek Tomenga Citadela dragons Ostrava 15     15            
31 Jiří Sekera Kaplička Orlová 15 15                
32 Kamila Gonsiorová Bingo Bohumín 15 15                
33 Leo Vaněk Dream team Ostrava 15 15                
34 Marek Mrkvica U Káňů Radvanice 15 5 10              
35 Michal Šustek   15               15  
36 Jana Kočí   10       10          
37 Kamil Ohainka Káňata Radvanice 10       10          
38 Karel Prais   10   10              
39 Pavel Boris Bojar Danger Ostrava 10 10                
40 Jiří šubrt Citadela dragons Ostrava 10           10      
41 Adam Sulek   10             10    
42 Jarek Dadák   5 5                
43 Lucie Ryzáková Kaplička Orlová 5 5                
44 Růžena Bojarová   5 5                
45 Lukáš Hudec   5         5        
46 Vítězslav Kočí Sportdarts Ostrava 5       5          
47 Jan Chovan   5             5    
48 Kateřina Thománková   5               5  
49 Šárka Ohainková Káňata Radvanice 5               5