Letní pohár: U Káňů Radvanice - Šalamoun Ostrava 20:21 po prodloužení

27.06.2015 15:28

V neděli 21.6.2015 se odehrál poslední domácí zápas před prázdninovou přestávkou. Soupeři ze Šalamouna to pojali ve velkém - přijeli v počtu 8 hráčů.

Už od začátku mezi oběma týmy nebyl žádný rozdíl, hrálo se často 1:1 a když náhodou někdo odskočil o bodík, vzápětí byl náskok smazán. Největším tahounem radvanického týmu byl opět Zdeněk Přeček. Všichni ostatní zaznamenali poloviční úspěch. Důležité však bylo, že každý připisoval stejně. Po druhých čtyřhrách se pro nás poměrně realně rýsovalo vítězství, jenže v závěru připsal Zdeněk jeden bod, Kamil vyšel naprázdno, naštěstí hned za ním zahránil jeden leg Jiří. V tuto chvíli vše záleželo na Tomášovi. Jeden leg uhrál, to znamenalo, že bez bodu nezůstaneme. Při druhém legu však selhal. Bohužel pak chyboval i při prodloužení, v němž jsme diktovali tempo. Je sice pravdou, že zavřít mohl každý, druhé z dvojic však nechtěně přichystal zavírání čísla 5, což pak byl problém. Soupeř, který se několik kol trápil, pak zasadil domácím závěrečnou ránu. I bod a hlavně vyrovnané hry proti takovému soupeři jsou však úspěchem.