U Káňů Radvanice - Šunkofleci Ostrava 11:7 (26:17)

28.03.2017 17:50

Ještě chvíli před zápasem se nevědělo, kdo za domácí nastoupí. Většina hráčů týmu musela zůstat v práci déle a poprvé v sezoně se muselo kombinovat. V pohotovosti byla i Jana, která dle svých slov nakonec "naštěstí" nemusela zasahovat, protože Lukáš na poslední chvíli dorazil. Šunkofleci přijeli v dobré náladě s myšlenkama na bodový zisk. Na své domácí půdě se jim to podařilo, tak proč by to nemohlo vyjít i tentokrát. V úvodu potvrzovali, že to myslí vážně. Tomáš nečekaně otočil zápas s Milanem Dunajem a vybudoval základ pro mírný náskok, jenž se víceméně dařilo udržovat. Káňovci věřili, že se jim ve čtyřhrách podaří zápas definitivně zlomit ve svůj prospěch, ale šunkoflekatí si uzmuli větší podíl z pětsetjedničky. Po úspěšném kriketu bylo skóre 6:4, Tomáš ale následně zaváhal a hráči s příborem na dresu se opět dostali na dostřel. Frantovi se na dvě porážky v první půli naštěstí podařilo odpovědět dvěma výhrami v půli druhé, čímž zamezil vyrovnání. Lukáš bohužel nenavázal na skvělé výkony z Citadely, ze svých dnešních soubojů bral jen bod. Domácí dotlačili zápas do vítězného konce až v závěru a to hlavně díky Petrovi, jemuž se po delší době podařilo vybojovat čtyři body, čili plný počet. Tomáš se přidal třemi bodyi. Tým U Káňů Radvanice je po těžce vybojované výhře 11:7 stále na páté příčce, která zaručuje postup do společné ostravské třetí ligy.