U Káňů Radvanice - Ural D Benjamin Ostrava 10:9 po prodloužení

17.03.2015 17:33

23.kolo

U Káňů Radvanice - Ural D Benjamin Ostrava 10:9 p (23:19)

23.kolo k nám přivedlo soupeře, kterému se poslední dobou příliš nedaří, tým Uralu D Benjamin však přijel s cílem zlepšit si náladu formou zisku tří bodů. Tyto body ale chtěla "káňovská" letka taky. Poslední vzájemný zápas vyhráli radvaničtí hráči jednoznačně 14:4, od začátku ale bylo jasné, že takový výsledek tentokrát nepřipadá v úvahu. Začli jsme dost špatně, většina hráčů svým soupeřům v průběhu hry unikla, ale nedařilo zavírat. Vedení se přesouvalo ze strany domácích na stranu hostů a před čtyřhrami se zastavilo na nepříjemných 3:5. V týmové pětsetjedničce obě naše seskupení Kurděják-Ramik, Brunner-Ščerba uspěly, totéž se však nedá říct o kriketu, ve kterém jsme vybouchli. Benjamínkům vzrostla naděje na body, vzápětí byla alespoň na chvíli odražena třemi výhrami domácích v podobě 2:0. Tomáš Brunner se navíc blýsknul zavřením 153 (údajně v 7.kole). Poté došlo k pár smolným zaváháním, naštěstí výhra Jiřího Kurdějáka nad oficiálním kapitánem hostů nás vrátila do hry o 3 body. Hned vzápětí ale přišlo vyrovnání na 9:9, které nás pasovalo na prozatimního remízového krále ligy. Po počátečních útrapách obou týmů, rozhodl prodloužení Lukáš Ščerba, což zároveň znamenalo, že jsme vyhráli čtvrté prodloužení z pěti.